Вибір категорійних дисциплін

Для формування загальних правових, здоров’язбережувальних, інформаційно-комунікаційних, мовних, гуманітарних компетентностей у
циклі загальної підготовки передбачено такі обов’язкові для вибору категорії вибіркових навчальних дисциплін, якщо вони не є профільними для освітньої програми:
— категорія правничих дисциплін
— категорія фізичної культури і збереження здоров’я
— категорія іноземних мов
— категорія історії культури
— категорія історичних дисциплін
— категорія філологічних дисциплін (державна мова)
— категорія філософських дисциплін.

Вибір міжгалузевих дисциплін

Вибір міжгалузевих дисциплін організовує навчально-методичний відділ університету. Обрати міжгалузеві дисципліни студенти зі можуть створеного реєстру. Реєстр сформовано з розробок викладачів різних навчально-наукових підрозділів університету. Навчальні дисципліни не прив’язані до конкретної спеціальності, а деякі є на їх стику: від світоглядних (філософія) до технологічних (штучний інтелект). Детальніше тут.

Вибір внутрішньогалузевих дисциплін

Вибір внутрішньогалузевих дисциплін організовують дирекція ННІ ІНФОТЕХ та кафедра прикладної математи та інформатики. Ознайомитись з анотаціями дисциплін та заповнити форму для вибору можна тут.

Зауваження: Вибір міжгалузевих дисциплін потрібно виконати до 23:59 п’ятниці, 26.06.2020, а внутрішньогалузевих дисциплін до 23:59 вівторка, 30.06.2020.

Закрыть меню