Що таке машинне навчання?1
Машинне навчання – один з методів функціонування штучного інтелекту, а саме – практичної реалізації його можливостей шляхом створення алгоритмів для виявлення закономірностей під час аналізу великих даних, та їх подальше використання для самонавчання.

Практичне застосування машинного навчання2
В останні роки людство знаходить все більше способів з користю використовувати дані, що накопичуються у ході самих різних процесів. Наприклад, інформація про поведінку користувача на музичному сайті дозволяє рекомендаційної системі припустити, що ще може йому сподобатися. Аналізуючи історії хвороби пацієнтів, можна виявляти непомітні для людини зв’язки і встановлювати невідомі раніше симптоми небезпечних захворювань. А використовуючи базу зображень з інтернету, можна побудувати алгоритм для автоматичного знаходження потрібних об’єктів на фотографіях.

Всі ці задачі розв’язуються за допомогою методів машинного навчання, які здатні знаходити складні закономірності у великих даних.

Майбутнє машинне навчання3
Експерти машинного навчання прогнозують, що вже до 2021 року загальні інвестиції у розвиток технології складуть близько $58 млрд. У результаті будуть розроблені більш складні нейронні мережі, які стануть основою для більш розумних пристроїв з новими можливостями.

Фахівці сходяться на думці, що в майбутньому голосові асистенти стануть корисніше, захисні програми будуть досконалішими, безпілотні автомобілі зможуть самі орієнтуватися у просторі і зменшувати пробки, а пацієнти отримають індивідуальну медичну допомогу.

Думки експертів про професію4
За даними кадрового агентства Mondo, заснованими на рейтингу 2017 року для 11 провідних регіонів США, інженер з машинного навчання (Machine learning engineer) – це одна з двох провідних в IT-професій.

«Машинне навчання – затребувана область, що розвиваєтьс, в якій компанії наймають фахівців особливо охоче, оскільки такі працівники можуть максимально повно реалізувати потенціал технологій на базі штучного інтелекту, здатних функціонувати у напівавтоматичному режимі. Компанії також починають все більше інвестувати у розробку набору нових можливостей штучного інтелекту, особливо тих, що відповідають потребам машинного навчання», – каже Стефан Зафаріно, старший кадровий директор агентства Mondo.

Джерела:

  1. https://nachasi.com/2019/01/31/yak-pratsyuye-machine-learning
  2. https://events.yandex.ru/lib/talks/3256
  3. https://aiconference.com.ua/ru/news/mashinnoe-obuchenie-prostimi-slovami-o-slognoy-tehnologii-97834
  4. https://www.kv.by/post/1053361-top-12-it-professiy-budushchego

Картинки:

  1.  https://delovoe.info/razbor/kak-ispolzovat-mashinnoe-obuchenie-v-rabote-vashego-startapa
  2. https://retail-life.ru/kak-mashinnoe-obuchenie-uvelichivaet-prodazhi-internet-magazinam
  3. https://engineering.eckovation.com/15-most-important-interview-questions-in-machine-learning
Закрыть меню