Запрошуємо Вас на навчання зі спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» у Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

Після завершення навчання на бакалавріаті студенти отримують кваліфікацію у дипломі: «Бакалавр з інформаційних систем та технологій, фахівець з інформаційних технологій».

В межах даної спеціальності запроваджено нову актуальну освітню програму «Інтелектуальний аналіз даних». Метою цієї освітньої програми є підготовка фахівців, які спеціалізуються на розробці і застосуванні сучасних методів і технологій у сфері науки про дані (⇒Data Science⇐) та машинного навчання (⇒Machine Learning⇐).

Наразі даний напрямок професій (Data Science and Machine Learning) відмічають як один із найперспективніших у світі. Результати досліджень аналітичної компанії CareerCast виділяють фахівців Data Scientist на перше місце у рейтингу з 20 найбільш затребуваних професій в області ІТ та інженерії США, з очікуваним збільшенням попиту у 16%.

Студенти отримають фундаментальні і практичні знання у таких сучасних областях комп’ютерних наук, як аналіз даних, машинне навчання, паралельні та розподілені обчислення, бази даних, алгоритми та структури даних, мови програмування та інші.

 

Закрыть меню